Hizmet Yerlerimiz

 SU TESİSATÇISI GÖZTEPE

SU TESİSATÇISI GÖZTEPE

 

                                 Su tesisatçısı Göztepe 

Su tesisatı boru ve ekparçalarını sistemli bie şekilede birleştirilerek yapılan işleme su tesisatı denir. Su tesisatının içinde geçen suyun özelliğine göre su tesisatının cinsleri vardır: bunlar soğuksu su tesisatı ,sıcak su tesisatı,kalorifer tesisatı, atıksu tesisatı gibi bunları daha da çoğalta biliriz. 
Su tesisatı Göztepe denildiğinde içinden isiminden anlaştığı gibi içinden su geçen boru tesisatıdır bu tesisatı bilimsel açısı mekanik mühendisliğidir. Genel ismi mekniktesisatdır bu işi yapan ustaya su tesisatçısı denir. Bazı yerlerde yani mahalle araında muslukçuda denir. Günümüzde en çok konut tesisatı yapan ustalar vardır. Evlerimizde bulunan su tesisatı suyun kaynağında çıkıp evlerimizie sağlıklı ve temiz bir şekilde ulaşması ile başlar.Bu işlemi bulunduğumz ilin şehir şebeke hatı sağlar binamıza ulaşan su  oradan su tesisatçısının su saatinden alıp binamıza dağıtmı ile başlar.
 
Soğuk su tesisatı,ve sıcak su tesisatı ,ve de atık su tesisatı vardır.Bunların dışında ısıtma diğer bir ismi olan kalorifer tesisatı ve doğal gaz tesisatı vardır. Bunları sırası ile tanıyalım:
 
Soğuk su tesisatı şebeke den musluğumuza gele suya soğksu tesisatı denir. Soğuk su tesisatı kullandığımız alanlar temizlik kişisel ihtiyaclarımızı karşılar. Onun içindir ki her tesisar için bir soğuk su tesisatı lağzımdır.
 

Profesyonel ekibimiz ile tesisat işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz...