Hizmet Yerlerimiz

GÖZTEPE KOMBİ TESİSATI

GÖZTEPE KOMBİ TESİSATI

 

Kombi Tesisatı

Kombi tesisatı demek kalorifer tesisatı demekdir. Artık günümüzde ısınmak için konutlar da en çok tercih edilen ısınma sistemidir. Bunun içinki kombi tesisatı yapılmadan önce iyi bir analiz yapılarak en iyi kombi tesisatı yapılmalıdır.

Göztepe kombi tesisatı nasıl yapılmalıdır. Günümüzde artık Kensel dönüşüm yapılan inşaatların. Sistem İki türlü yapılmaktadır. Birincisi plastik borularla yapılan kombi tesisatı .Bu sistem yapılan kombi tesisatı bir zaman en çok yapıaln kalorifer tesisatıdır. Bu sistemle yapılan kalorifer kombiye yakım olan kalofifer daha çok ısınmaktadır. Sistem uzak olan kalorifer peteğinin ısınma verimi azalmaktadır.Bu şekildae yapıla kalorifer tesisatın da göztepe petek montajı görünümü de pek güzel olmuyordu. Kalorifer tesisatın ısınmak ve yakıt tüketimi önemlidir.Su tesisatçısı olarak siz değerli müşterilerimize en iyi kalorifer ve kombi tesisatı için mobil sistem yapılmalıdır.

Kollektör sistemle yapılan kombi tesisatı nasıl yapılmalıdır. Kombinim altına konulan kollektörden her kalorifer peteğine ayrı yarı borulama kalorifer tesisatı  göztepe yapılır. Bu sistem yapılan kombi tesisatı diğer sisteme oran petekler daha çok iyi ısınır ve daha önemlidi daha az yakıt tükrtimi yapar. Bu ve diğer sisteminyılda bir göztepe petek yıkama yapılmalıdır. Kalorifer tesisatın bakımı önemlidir.Kombi montajı yapıldığın her zaman proje yapılmalıdır. 

İyi bir kombi tesisatı demek az fatura ve de şık görünümlü estetil kombi tesisatıdır. İyi bir su tesisatçısı buna dikkat etmelidir

Profesyonel ekibimiz ile tesisat işlerinizi çözüme kavuşturuyoruz...