• Kalamış Su Tesisatçısı

Kalamış Su Tesisatçısı

  • Kalamış Tesisatçı olarak mekanik Kalamış Sıhhi Tesisat alanında uzman ve genç kadrosuyla günümüz tesisat teknolojisini takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Su tıesisatçıs Bostancı olarak ilkemiz kalite ödün vermeden,uygun fiyatlar,dinamik kalifiye personelimizle hizmet vermektir. Su tesisatında sisteminde en üst verimi alabilmek için,sorun yaşamamak için,doğru yere,doğru malzemenin ve montajın yapılmasının rolü çok büyüktür.Deneyimli kadrosu geniş servis ağıyla siz müşterilerimize size uygun gün ve saat de egitim mahallesi su tesisat,doğalgaz kat ve merkezi kalamış kalorifer tesisat hizmeti vermektedir.Daireniz de binanız da kalamışsu  tesisatı,kalorifer,su deposu,kombi, doğalgaz tesisat sorunları için 0533 547 11 58 telefondan .Günün her saatinden ayabilirsiniz. Sorunlarınız için  çözüm ortağınız istediğiniz zaman Su tesisatçısı Burada. 

Kalamış Su Tesisatçısı

Su tesisatı  

 Günümüzde şehir şebeke hatları bizlere ulaşan suyun sayaçtan geçerek kullandıktan sonra binanın dışına çıkmasına su tesisatı denir. Boruları ve ek parçaları sistemi bir şekilde de olsa birleştirmeye su tesisatı denir. Bu işleri yapana da su tesisatçısı denir.   Su tesisatında olmasa olması plan olmalıdır. Eğer bir planı ve bir projesi yoksa , muhtemelen teknik destek almalıdır yada işin büyüklüğü küçüklüğü kendisine bir işin sırası ve malzemesini belirler.  Bu su tesisatını yapım aşaması çok önemlidir.  Su tesisatında yerleşim çok, çok, önemli bir konudur, su tesisatında kaliteli malzeme uygun fiyat önemlidir. Buda su tesisatına yerleşim planı denir. 

Su Tesisatında Yerleşim Planı Nasıl Yapılması:

Su tesisatında planlama yerleşim önemli bir detaydır. Örneğin bir hidrofor tesisatı yapılmadan önce öncelikle bina da uygun bir mekân seçilmelidir. Bu mekana ölçüsüne uyacak su depoları belirlenmelidir. Bu depoların birden fazla ise paralel bağlantı yapılarak tek şamandıra ile dolmaları sağlanır. Su tesisatında hidroforun önemi anlatılmakta bitmez. Yalnız hidrofor tesisatında yerleşim çok önemlidir. Bu yerleşim yapılırken şamandıranın girişi deponun kapaklarının müdahalesi gibi detaylara dikkat edilmesi gerekir. Bir su tesisatçısı su deposu bağlantısını yapmadan önce hidrofor bağlantısı için gerekli olan bağlantı ve ek parçalarını daha önceden hazırlamalıdır. Bu parçaları sistemli bir şekilde bağlanmalıdır. Bazı markaların teknik şart nağmeleri vardır. Bu şart nağmelere uyarak hidrofor montajı yapılmalıdır.