Haydarpaşa su Tesisatçısı

       Haydarpaşa Su Tesisatçısı

  •  
  • Haydarpaşa Tesisatçı olarak mekanik Haydarpaşsa Sıhhi Tesisat alanında uzman ve genç kadrosuyla günümüz tesisat teknolojisini takip ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Su tesisatçısı Haydarpaşa olarak ilkemiz kalite ödün vermeden,uygun fiyatlar,dinamik kalifiye personelimizle hizmet vermektir. Su tesisatında sisteminde en üst verimi alabilmek için,sorun yaşamamak için,doğru yere,doğru malzemenin ve montajın yapılmasının rolü çok büyüktür.Deneyimli kadrosu geniş servis ağıyla siz müşterilerimize size uygun gün ve saat de egitim mahallesi su tesisat,doğalgaz kat ve merkezi haydarpaşa kalorifer tesisat hizmeti vermektedir.Daireniz de binanız da haydarpaşa su  tesisatı,kalorifer,su deposu,kombi,haydarpaşa doğalgaz tesisat sorunları için 0533 547 11 58 telefondan .Günün her saatinden ayabilirsiniz. Sorunlarınız için  çözüm ortağınız istediğiniz zaman Su tesisatçınız Burada

         Su Tesisatı

Yaşam alanlarımıza hijyenik bir şekilde ulaşan suyun kullanım alanımızdaki suların belli bir sıra ile toplanarak belli aşamalardan geçerek binanın dışına atılmasına su tesisatı denir. su tesisatı yaşam alanımızda bulunan mekanları duş lavabo klozet eviye tesisatlarıdır. Bu tesisatlar sistemli bir şekilde boru ve ek parçasını birleştirilerek yapılan işlemdir. Bu işlemi yapana su tesisatçısı denir. su tesisatçısı su tesisatını yapmadan önce bir plan yapmaldıır. Sırasına uygun bir şekilde su tesisatını yapmalıdır. Su tesisatında sıra çok önemlidir. Hangi aşamada hangi tesisatı neyi nereye hangi baru çapında hangi yükseklikte konulması gerektiğini gösteren olandır. Bu plan yoksa önceden hazırlanması gerekilir. Buna da su tesisatında mekanik proje denir.

Su tesisatında yerleşim yapılırken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Yerleşim bir kerede düşünülüp düzgün ve yerlerine uygun bir şekilde yapılması gerekir. Yerleşim yapılırken duş teknesinin önemi büyüktür. Tabii ki de diğer banyo elemanları da baştan sağma yapılmaması gerekir. Duş teknesinin ölçüsü yerine göre önemlidir. Normal bir ölçüde olan duş tekneleri bazen bir banyoda köşeye sığmayabilir. O zaman örnek seksen genişliğinde 125 cm uzunluğunda bir ölçü varsa bu ölçü piyasa da her zaman istenildiğinde bulunmayan bir ölçüdür hatta özel siparişe girer bu gibi durumlarda duş teknesi koyulacak yerin ölçüsü alınarak bir tekne yaptırılır. Bu yapılan tekne tam olarak yerine oturmayabilir. O zamanda yapacak ustanın tecrübelerine kalmış bir iştir.